Ádventre készülünk 2007
Ádvent 2007 képgaléria

Ádventre készülünk 2007

Ézsaiás próféta sötétségből világosságra hívó szavát hallották a résztvevők azon az alkalmon, amelyen ádventi koszorúkta készítettek a gyülekezet hittanosai. A várakozás nem egyenlő a tétlenséggel. Az idő múlását jelzik az ádventi koszorú gyertyái családunkban, templomainkban. Az idő azonban - hisszük - nem csak múlik, hanem telik is. És a várakozásunk beteljesedése Jézus Krisztusban el fog következni. Nemesszalókon Porpáczy Istvánné felügyelő vezetésével Fodor Csilla, Buzásné Mógor Adrienn, Ihász Joachimné segítettek abban, hoyg hittanos gyerekeink a közös éneklés és áhítat lelki tápláléka mellett a testi táplálékban se szűkölködjenek. Itt készültek el a Nemesszalóki és nagyalásonyi templomainkba szánt ádventi koszorúk is. Köszönet illeti a segítők munkáját, és reméljük, hogy ezt a most már teljes mértékben hagyományosnak mondható alkalmat a jövőben is meg tudjuk tartani.

Ádventre készülünk 2005
Konfirmáció 2005