Ifjúsági istentiszteletek

Nemesszalókon 2006. február 25-én újra tartottunk ifjúsági istentiszteletet. Dechertné Ferenczy Erzsébet lovászpatonai lelkésznő és ottani fiatalok szolgáltak az istentiszteleten. A tenger lecsendesítéséről szóló történet alapján félelmeinkről beszélgettünk és azok megoldásait találtuk meg Jézus szavában. Ismét kb harmncan lehettünk együtt ezen az alkalmon.

Egyházközségünkben 2006. január 28-án a nemesszalóki templomban tartottunk először ifjúsági istentiszteletet, visszaidézve a nyári "hittantáborok":http://www.lutheran.hu/z/honlapok/nagyalasony/youth/tabor2005 hangulatát. Nagyalásonyból, Dabronyból és Nemesszalókról is részt vettek hittanosok és az ifjúság tagjai ezen az alkalmon. Nagy Zoltán lelkész Mt 7, 24-27 alapján a krisztusi jó alapra épített jó élet-építményről beszélt azoknak, akik még az alapokhoz közel vannak az élet-építésben. Istentiszteletünkön az énekeket a már megszokottá váló zenekar kísérte, akiknek külön köszönjük szolgálatukat. Isten áldását kérjük a hittanos gyerekekre és a fiatalokra!

Ádventre készülünk 2005
Ádventre készülünk 2007
Konfirmáció 2005
Konfirmációs kirándulás 2006