Ökumenikus imahét 2006

Gyülekezetünk területén idén először sikerült bekapcsolódnunk az ökumenikus imahét rendezvénysorozatába. 2006. január 19-én Nagyalásonyban ökumenikus istentiszteletet tartottunk. Az istentiszteleten szolgált Bali Tibor külsővati római katolikus plébános, Kovács Elemér nyárádi református lelkipásztor és Nagy Zoltán helyi evangélikus lelkész.

Istentiszteletünkön a krisztushívők egységéért könyörögtünk, és mindhárom felekezet számára egyformán ismerős és ismeretlen énekeket énekeltünk. Taizéi énekeket is tanultunk, melyeket alkalmi ifjúsági zenekarunk kísért, melynek tagjai: Horváth László (zongora), Sipos Dávid (gitár) és Berecz Sándor (basszusgitár).

Istennek adunk hálát a közös imádság lehetőségéért, és reméljük, hogy jövőre több imaheti alkalmat is tudunk szervezni gyülekezetünk területén!

Lelkészek
Tanítók 1955- ig