Hittantábor 2006
Képgaléria a táborról

Hittantábor 2006

Nagyveleg már harmadszor nyújtott otthont hittantáborunknak, amelyet ismét a Bakonycsernyei és Bakonyszombathelyi gyülekezetekkel együtt szerveztünk meg. Egyházközségünk területéről - felekezeti hovatartozásra való tekintet nélkül - 29 gyermek vett részt a táborban.

Idén az esti áhítatokon Isten igéjének mondanivalóját projektorral vetített képekkel próbáltuk emlékezetesebbé tenni a gyermekekben. Kézműves foglalkozásokat idén Nelli néni Márti néni és Kriszti néni biztosította az érdeklődőknek. Sport tevékenységeket idén egy kicsit szerényebb kínálatban sikerült biztosítanunk, de a röplabdának nagy sikere volt. A Bakonycsernyei barantás bemutató is nagy sikernek örvendett a gyerekek körében. Kispályás foci versenyünket a Bakonyszombathelyi - Totyesz nevével fémjelzett - csapat nyerte. Utolsó estén a tábortűznél értékeltük a szobák és sátrak tisztaságát pontozó versenyt, valamint a tábor zárónapján szervezett, bibliai tudást is számokérő akadályversenyt is. Reméljük, hogy jövőre is lelki feltöltődést, jó kikapcsolódást nyújtó táborba várhatjuk a gyerekeket.

Hittantábor 2005
Hitantábor 2007