Hitantábor 2007
tabor2007
Hittantábor 2007 képgalériája

Hitantábor 2007

Egyházközségünk az előző évekhez hasonlóan idén is a bakonyszombathelyi és bakonycsernyei gyülekezettel együtt, június 18-tól 23-ig szervezte meg a hittantábort. Egy jól öszerázódott vezetői csapat vette kézbe a több mint 60 gyermek vezetését. Reggel és este áhítattal kereteztük be napjainkat. A tábor délelőttjein Isten tulajdonságairól beszélgettünk kisebb csoportokban. Így az örökkévaló, teremtő, haragvó és szerető Úrról beszélgettünk, vele ismerkedtünk a hét folyamán. Egyénileg illetve kis csoportokban napi bibliai olvasmányként Jónás könyvét olvasták el a résztvevők. Jónás életében Isten eme tulajdonságai mind tetten érhetőek, erre kívántuk felhívni a gyermekek figyelmét is.

Ismét nagy sikerük volt a kézműves foglalkozásoknak, amiért köszönetet mondunk Márti, Nelli, Szilvi, és Vica néniknek! Zita néni a reggeli tornákat és a sportfoglalkozásokat, különböző játékokat vezetett. Idén nagy sikre volt a vízi bugy-bugy játéknak, amely az őrült hőségben hűsítő volt néhányak számára. Esténként csoportos, közösségi játékokat játszottunk, amelyek sok nevetésre adtak okot.

Köszönjük a szülőknek a segítségét, akik a gyermekek táborba fuvarozását vállalták! Reméljük, hogy a táborban szerzett élmények meghatározzák mindannyiunk hétköznapjait is. Isten tulajdonságai, amelyeket a hétköznapokban életközelben megtapasztalunk, eszünkben juttatják a tábori emlékeket!

Hittantábor 2005
Hittantábor 2006